HOME

Vienna 120 RS carport

Vienna 120 Right Single Carport to pierwsza realizacja firmy Aristo Eco Home w Austrii

Prezentowany projekt składa się z dwóch kondygnacji, a jego powierzchnia wynosi 120 m2.

Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej inwestycje również w krajach z tak rozwiniętym budownictwem szkieletowym jak Austria nie stanowią problemu.

Stosując certyfikowane produkty wysokiej jakości firma może być pewna wyrobu końcowego a w przypadku Aristo Eco Home elementy mogą zostać dostarczone z gotową elewacją, co może jedynie świadczyć o dokładności na etapie projektu, produkcji, jak i montażu.

Prefabrykacja elementów

Do produkcji prefabrykowanych przegród budynków Aristo Eco Home wykorzystuje zaawansowane linie CNC gwarantujące, w seryjnej produkcji, 100% powtarzalność oraz wysoką precyzję wykonania bezpośrednio wpływającą na szczelność połączeń oraz doskonałe współczynniki przenikania ciepła u wszystkich przegród.

Stosowana technologia ma niewiele wspólnego z technologią domów amerykańskich, popularnie zwanymi “ kanadyjczykami ”. Nowoczesna technologia stawiana jest na równi z poszanowaniem zasobów naturalnych.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i przestrzeganiu standardów produkcyjnych stawianych przez najbardziej wymagające rynki w Europie domy Aristo Eco Home objęte są 30 letnią gwarancją producenta.