HOME

O firmie

O FIRMIE

Wieloletnia tradycja w przemyśle drzewnym

15lat
Nasz doświadczony zespół chętnie doradzi i pomoże Państwu w doborze najodpowiedniejszych produktów. Udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania oraz zadbamy o sprawną realizację zamówień.
001 plac pl 3 e1626432591974

Rozwój firmy

Firma ABIES posiada wieloletnią tradycję w przemyśle drzewnym. Początek działalności datuje się na 2005 rok i sięga poza granice Polski. Posiadający bogate doświadczenie założyciele firmy ABIES Austria, podjęli decyzję o rozpoczęciu produkcji drewna konstrukcyjnego KVH. Zdobywając zaufanie coraz szerszej rzeszy klientów firma ABIES zyskała silną pozycję zarówno na rynku austriackim jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

W dalszej fazie rozwoju, pomysłodawcy dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, dostrzegli potencjał rynku środkowo-wschodniego. Zakład produkcyjny, ciesząc się zdobytym doświadczeniem i uznaniem kontrahentów, powiększył paletę produktów o drewno klejone Duo, Trio i warstwowo klejone z lameli – drewno BSH.

Śledząc uważnie sytuację na rynku, kolejną oczywistą ewolucją w roku 2015 było podjęcie decyzji wraz z Panem Eugeniuszem Guettler o założeniu firmy ABIES Polska, z samodzielną siecią dystrybucji na rynku polskim.

Flagi Abies Polska

Nasze działania

Zaliczamy się do grona cenionych w Polsce, dystrybutorów drewna konstrukcyjnego litego KVH jak i klejonego BSH. Dzięki nakładom solidnej pracy, na dzień dzisiejszy posiadamy pokaźny potencjał techniczny i magazynowy jak również odpowiednie umiejętności i warunki, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jako nowoczesna firma, główny nacisk stawiamy na jakość oferowanych produktów. Kluczowym elementem naszej strategii jest pielęgnowanie prawidłowych relacji handlowych. Dlatego wkładamy tak duży wysiłek w zapewnienie kompleksowej i szybkiej obsługi hurtowni na terenie całego kraju. Pracujemy ciągle nad podnoszeniem jakości naszych usług i wciąż poszerzamy naszą ofertę, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Nie zapominamy również o naszych prywatnych klientach lokalnego rynku. Systematycznie rozwijamy dział sprzedaży detalicznej. Wierzymy, że wyjście naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania polskiej gospodarki. Wychodzimy zatem naprzeciw oczekiwaniom rynku, realizując nawet najdrobniejsze zlecenia. Równocześnie dbamy o to, aby nasi klienci detaliczni mieli nieograniczony dostęp do produktów wysokojakościowych oraz mogli skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Jesteś ciekaw procesu produkcyjnego?

Obejrzyj nasz film promocyjny, zobacz jak powstaje certyfikowane drewno w nadzorowanej jakości. Dowiesz się jak jest przygotowywany surowiec aby zostały spełnione oczekiwania klientów od produktu finalnego. Wieloletnie doświadczenie zakładu oraz przemyślane inwestycje w rozwój produkcji pozwoliły uzyskać silną pozycję na rynku oraz zapewnić ciągłą dostępność produktu dla naszych klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowany produktami
Abies Polska?