HOME

Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe dla profesjonalistów

Oferujemy akcesoria montażowe renomowanych producentów do profesjonalnych zastosowań przy podstawowych oraz bardziej zaawansowanych konstrukcjach drewnianych.

W paletę produktów wchodzą standardowe wkręty konstrukcyjne i wsporniki do wszechstronnych zastosowań, jak również systemowe łączniki do precyzyjnych konstrukcji oraz taśmy izolacyjne zaprojektowane specjalnie do budownictwa szkieletowego i z zastosowaniem płyt CLT

Dla naszych klientów realizujących obiekty małej architektury (np. tarasy, pergole, wiaty) zapewniamy kompleksową dostawę materiałów montażowych oraz systemy elewacyjne, deskę\tarasową, a także różnorodne wsporniki konstrukcyjne.

Ponieważ bezpieczeństwo pracy jest ważną składową przy realizacji obiektów budowlanych posiadamy w ofercie gamę produktów dedykowanych dla tego działu.

svg incollato 283284x279 1

Firma Rothoblaas jest międzynarodową spółką, wywodzącą się z regionu alpejskiego, liderem w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań wysoce zaawansowanych technologicznie w sektorze konstrukcji drewnianych.

Aktualnie Rothoblaas stanowi jeden z najważniejszych podmiotów na arenie światowej, zajmujący się tworzeniem nowych produktów i usług dedykowanych stolarce drewnianej oraz przekazuje wiedzę z serca Alp całemu światu.

Firma Eurotec zdobyła mocną pozycję w segmencie techniki zamocowań. Jest to średniej wielkości przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją produktów do sektora budowlanego.

Firma dostarcza produkty w segmencie budownictwa drewnianego, budowy tarasów i mocowań betonowych w całej Europie wyspecjalizowanym sprzedawcom, którzy przejmują dystrybucję na rynek branżowy.

W gorączce dzisiejszych czasów Sihga znajduje siłę i motywację, aby jeszcze raz pochylić się nad tradycyjnymi metodami — nawet jeśli metody te są stosowane od wieków. Dzięki temu wkracza w erę innowacji, wytyczających nowe kierunki na przyszłość.

Jeżeli połącznie ma wytrzymać określone obciążenia, to musisz mu to umożliwić.

Dążąc do perfekcji połączonej z profesjonalizmem i wielką radością opracowują bezpieczne i innowacyjne techniki mocowań, które doskonale się sprawdzają w konstrukcjach drewnianych.