Blog

Ostatnio dodane

Najnowsze artykuły

23 września 2021

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, produkt firmy Wood Core House – Wood Pack – zwyciężył w kategorii TRADITION & MODERNITY

27 sierpnia 2021

Lasy pochłaniają gaz cieplarniany CO2 z powietrza i są naturalnymi obrońcami klimatu. Wykorzystanie drewna jako materiału budowlanego w dokładnie taki sam sposób przeciwdziała zmianom klimatycznym.

13 sierpnia 2021

Coraz większą popularnością cieszą się drewniane pokrycia tarasów i balkonów. Jeśli dostosujesz się do kilku podstawowych zasad budowy i konserwacji, będzie twój taras trwały i żywotny.

30 lipca 2021

W ramach realizacji lokalów mieszkalnych Via Cenni w Mediolanie wzniesiono cztery 9-piętrowe budynki z zastosowaniem drewna krzyżowo klejonego – CLT.

16 lipca 2021

Straż pożarna ma zaufanie do drewna jako materiału budowlanego. Znajduje to również odzwierciedlenie w budynkach straży pożarnych wykonanych z drewna, takich jak np. austriackie centrum bezpieczeństwa w Bezau w Vorarlbergu.

2 lipca 2021

Elewacje drewniane są ekologiczne, wszechstronne i trwałe. Naturalnie szara fasada nadaje budynkowi charakterystyczny wygląd. Oto przegląd możliwości konstrukcji i efektu końcowego oraz tego, co należy wziąć pod uwagę.