Kariera

Dostępne oferty pracy

Sprzedawca / Opiekun klienta / Przedstawiciel handlowy

Zadania:

  • obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
  • nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami,
  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż,
  • monitorowanie rynku,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Wymagana znajomość Excela oraz biegłego liczenia,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,  (mile widziane doświadczenie),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiąganie celów,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania ofert,
  • wykształcenie średnie lub wyższe.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, (praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach),
  • miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania,
  • dalsze możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)”.

Klauzula informacyjna dla celów rekrutacyjnych:

  1. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Abies Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszowie, ul. Romualda Traugutta 97, 44-370 Pszów.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – kontakt z nim możliwy jest pisemnie na adres siedziby Administratora lub mailowo – iod@abies-polska.pl.
  3. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO); natomiast inne dane – w oparciu o zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie – na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
  4. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych rekrutacjach, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę – na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO.
  5. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie – na podstawie art. 9 ust. 2 lit a) RODO.
  6. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa oraz podwykonawcy Administratora, jeżeli sposób przetwarzania wymaga powierzenia im danych (np. operatorzy serwisów z ogłoszeniami o pracę, na których zamieszczamy ogłoszenia).
  7. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres nie dłuższy niż 2 lata.
  8. Nie przekazujemy Państwa danych osobowych do państw trzecich.
  9. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania), ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ich usunięcia, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.
  10. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest wymogiem ustawowym i zarazem jest niezbędne, aby uczestniczyć w rekrutacji. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Pracownik magazynu

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Rozładunek, załadunek oraz transport towarów na terenie magazynu
  • Przyjmowanie dostaw na magazyn oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym
  • Przygotowanie zleceń dla klientów
  • Wydawanie zamówień z magazynu
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Pomoc przy przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • Dla osób posiadających uprawnienia UDT praca na wózku widłowym

Jakich osób szukamy?

  • Chcących się uczyć i rozwijać
  • Komunikatywnych
  • Gotowych i chętnych do pracy fizycznej
  • Odpowiedzialnych, uczciwych, rzetelnych i zaangażowanych
  • Dbających o bezpieczne środowisko pracy

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT).

Mile widziani pasjonaci drewna i osoby z doświadczeniem w branżach: stolarstwo, ciesielstwo

Co zapewniamy?

  • Przeszkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie w wysokości minimum 4200zł brutto (3000 netto) lub więcej w zależności od posiadanych umiejętności i uprawnień.
  • Pracę w młodym zespole, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (również dla członków rodziny)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych partnerów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub lub kontakt telefoniczny: . 881 517 423 lub dostarczenie CV osobiście na adres firmy.

Prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz treści dokumentów aplikacyjnych:

Klauzula zgody dla kandydatów do pracy na jednorazową rekrutację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Abies Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszowie.