Ochrona drewna

Renomowane produkty do ochrony i impregnacji drewna

Koopmans jest od wielu lat znanym na skalę europy i ceniony producentem chemii dedykowanej dla ochrony drewna.

Przedstawiamy Państwu ofertę na środki do ochrony i impregnacji drewna na bazie naturalnego oleju lnianego i wysokogatunkowych żywic alkidowych.

Przez połączenie klasycznych olejów lnianych i nowoczesnych wysokowartościowych środków wiążących z żywic alkidowych udało się marce Koopmans stworzyć kombinację, która wykorzystuje zalety obu składników – pozytywne, bo naturalne właściwości zabezpieczające oleju lnianego oraz zdolność żywic alkidowych do znacznego przyspieszania czasu schnięcia powłoki. Dzięki temu produkty te doskonale chronią drewno przed zanieczyszczeniami oraz szkodliwym działaniem zewnętrznych warunków atmosferycznych. Dodatek oleju lnianego podkreśla naturalną strukturę drewna, pozostawia trwałą, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię.

Firma Koch & Schulte oferuje profesjonalne powłoki do drewna dla wykonawców oraz przemysłu.

Woda to nasza siła – oferujemy wodorozcieńczalne powłoki do drewna

Przyszłość należy do wodorozcieńczalnych powłok do drewna. Szybki rozwój przemysłu surowcowego umożliwia tworzenie formuł, które w wielu zakresach przewyższają właściwości systemów opartych na rozpuszczalnikach organicznych.

Tendencja ta jest dodatkowo wzmacniana przez dyrektywę Parlamentu Europejskiego o LZO (lotnych związkach organicznych) i coraz większą świadomość konsumentów. Bardzo szybko oparliśmy nasze produkty na formułach na bazie wody i staliśmy się liderami w tej dziedzinie.