HOME

Mała architektura

Drewno w ogrodzie

Jakość stosowanych materiałów budowlanych jest ważna na każdym etapie inwestycji, zwłaszcza na etapie wykończenia tarasu czy ogrodu.

Nie jesteśmy firmą budowlaną, nie wykonamy dla Ciebie prac wokół domu, natomiast chętnie pomożemy w doborze odpowiednich materiałów, doradzimy na co warto zwrócić szczególną uwagę jak i wycenimy konstrukcję na podstawie dostarczonego projektu.

Stawiając na certyfikowane drewno w klasie wizualnej, zapewniamy inwestorom pełną satysfakcję. Zastosowanie znajdują tutaj takie produkty jak drewno klejone BSH, drewno konstrukcyjne KVH, płyty warstwowo klejone oraz drewno profilowane o różnych przekrojach.

Akcesoria montażowe zaawansowane technologicznie

Wychodząc naprzeciw trendom nowoczesnej architektury, oferujemy produkty renomowanych firm, takie jak podstawy słupa przenoszące moment zginający na fundament, ukryte wieszaki belek i subtelne usztywnienia elementów, dodając całej konstrukcji elegancji i prostej linii.

Prefabrykacja

Decydując się na materiał wysokiej jakości warto uwzględnić również stosowną obróbkę materiału. Solidna firma wykonawcza będzie wiedziała jak z należytym szacunkiem przetworzyć materiały takie jak np. drewno warstwowo klejone. Chcąc uniknąć prac obróbczych na placu budowy lub dążąc do krótkiego czasu montażu możesz skorzystać z naszych usług prefabrykacji konstrukcji na maszynach CNC. Otrzymujesz od nas w pełni sprefabrykowaną konstrukcję z niezbędnymi akcesoriami montażowymi oraz powłoką zabezpieczającą drewno do montażu we własnym zakresie.